KURUMSAL » Neden Capital

 

 İnşaat projelerinin pazarlama ve satışında profesyonel hizmet  sunan  CAPİTAL  GAYRİMENKUL  PROJE PAZARLAMA SATIŞ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. iş ortakları olan İNŞAAT FİRMALARININ proje üretimine odaklanmalarını  sağlar. Bu da, firmaların pazarlama ve satış gibi uzmanlık gerektiren karmaşık konulara zaman ayırmaktansa, üretimi ilgilendiren taşeron ilişkilerine zaman ayırıp daha kaliteli projeler  ortaya çıkmasına yardımcı olur.
      CAPİTAL Gayrimenkul  Proje Pazarlama, müteahhitlerin ürettikleri projelerin pazarlama ve satışını ilgilendiren her türlü konuda, inşaat üreticilerine A’dan Z’ye destek sağlayan deneyimli ve profesyonel bir pazarlama ve satış süreci sağlar.
       İnşaat projelerinin, günümüzde yaşanan yoğun rekabet ortamında istedikleri sonuçlara daha kısa sürelerde ulaşabilmeleri; öncelikle üretim planlamalarının başarısına, üretim hızlarıyla birlikte pazarlama stratejilerinin verimliliğine ve satış ekiplerinin performansına bağlıdır. 
        CAPİTAL Gayrimenkul Proje Pazarlama , bir inşaat projesinin kimler için ve nasıl planlanması gerektiğinden proje isminin ne olacağına, fiyatlandırmadan pazarlama ve satış stratejilerine, reklam, basın ve halkla ilişkiler çalışmalarından müşteri pazarlıklarına, satış kampanyaları oluşturulmasından son ünitenin hak sahibine teslim edilmesine kadar, bir projenin pazarlama ve satışıyla ilgili her türlü konuda profesyonel hizmet üretir.
         İdeal bir inşaat projesinin ortaya çıkması için mimarından mühendisine, satın alma departmanından taşeronlara, şantiye şefinden ince işler sorumlusuna kadar herkesin üzerine düşen görev ve sorumluluğu en iyi şekilde ve zamanında yerine getirmesi kaçınılmaz. İnşaat sektörü gibi içinde çok sayıda iş kolunu barındıran bir sektörde görev alan herkesin başarı için bir uzmanlık alanının olması ve bu uzmanların da uyum içinde çalışması inkar edilemez bir gerçek. Peki, milyonlarca dolarlık projelerde her konu işin uzmanına bırakılırken, “pazarlama ve satış” gibi hayati bir süreçte de profesyonel bir birlikteliğe ihtiyaç duyulması gerekmez mi?
        CAPİTAL  Gayrimenkul  Proje Pazarlama olarak biz, “doğru üretici ile doğru bir pazarlama grubunun bir araya gelmesi sonucunda ortaya çıkan sinerjinin, başarılı bir proje çalışmasının temelini oluşturduğuna" inanırız.
         İnşaat projelerinin pazarlama süreci uzun ve zahmetli bir süreçtir. Ve karar verilmesi gereken yüzlerce konu ve detay vardır. CAPİTAL Gayrimenkul  Pazarlama ve Satış ekibi olarak , enerji ve motivasyonumuzu vizyonu olan, kaliteli iş üretmek isteyen, müşterisine değer veren, yeniliklere açık, geleceğe yatırım yapmak isteyen, pazarlama ve satışın öneminin farkında olan müteahhit grupların hizmetinde kullanmak istiyoruz.
          CAPİTAL Gayrimenkul  Proje Pazarlama, çalıştığı gayrimenkul üreticisini bir iş ortağı olarak görür ve tüm bilgi birikimini ve deneyimlerini  projenin başarısı için kullanır. CAPİTAL Gayrimenkul, iş ortağının ürettiği projeleri ziyarete gelen potansiyel müşterilerin gözünde, iş ortağını temsil ettiğinin farkındadır. Projeyle temasa geçen tüm tüketicilere hak ettikleri en iyi kurumsal hizmeti etkin bir şekilde sunar.